Malíři Obrazů

Hledáte vyhlášené galeristy, kvalitní české autory a nebo díla vyhlášených malířských mistrů?


Ať již hodláte zpestřit svůj domov, kancelář nebo prezentační prostory výtečnými obrazy českých malířů, na našich stránkach naleznete veškeré kontakty, které potřebujete.

Vybírat malířská díla můžete v katalogu:

  • Prodejních Galerií
  • Malířských atelierů
  • Virtuálních výstav a galerií

Malíři, grafici a ilustrátoři Vám nabídnou zakázkovou práci, portréty, zátiší, krajiny, ale i abstraktní umění a obrazy.

100PA, s.r.o, PragueLOPArt Malíř obrazů. Prodej obrazů na plátně. Ilustrace. Obrazy na zakázku. Ivo Jončev ObrazyProdej.cz Vero-art-gallery - Galerie moderního umění

Nová kopie Mony Lisy?

Nová kopie Mony Lisy?

Španělské muzeum Prado objevilo ve svých archivech "dvojče" Mony Lisy, tedy kopii nejznámějšího obrazu všech dob.

 

Madrid - 2. ůnora 2012 

Kopii obrazu namaloval pravděpodobně jeden z žáků Leonarda da Vinciho. Kopie byla skryta za přemalbou, proto se dlouho mělo za to, že obraz vznikl až po Leonardově smrti. Díky důkladné práci restaurátorů se zjistilo, že obraz však vznikl přímo v Leonardově dílně zhruba ve stejném období jako originál.

Dáma na této nově objevené kopii vypadá mnohem mladší. Je to proto, že originál byl poměrně zašpiněný. Vedoucí restaurátor Gabriel Finaldi vysvětluje: "Když jsou malby zašpiněné, osoby mají tendenci vypadat starší". Zdá se, že dívka, která stála modelem byla mladší, než se myslelo. Mohlo by jí být lehce přes 20 let, což by vás při pohledu na originál nenapadlo.

 Každopádně "nová" madridská Mona Lisa je uchována v mnohem lepším stavu ež originál. Badatelům to umožní obraz detailně studovat a možná rozlousknout i další záhady, které tuto legendu do dnešních dnů obestřují. Originál vystavený v Louvru je totiž velmi křehký, pokrytý několika vrstvami laku a především příliš vzácný na podrobnější zkoumání.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Nová kopie Mony Lisy?

obrazek

Španělské muzeum Prado objevilo ve svých archivech "dvojče" Mony Lisy, tedy kopii nejznámějšího obrazu všech dob.

 

Více ...

Výtvarné potřeby

obrazek

Jste-li malíř obrazů, grafik či ilustrátor potřebujete neustále doplňovat zásoby potřeb pro malování a kreslení ilustrací. Víte kde kupovat kvalitní výtvarné potřeby a pomůcky pro malíře obrazů a umělce ? Navšivte webový portál VýtvarnéPotřebyPraha.cz kde naleznete.....

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.